...

O firmie

Początki naszej działalności sięgają 2003 roku. Powstaliśmy jako firma inżynierska zajmującą się projektowaniem i wdrażaniem zaawansowanych systemów sterowania w różnych branżach przemysłu. W miarę rozwoju staliśmy się czołowym dostawcą linii technologicznych.

Nowoczesne rozwiązania

Specjaliści

Stanowimy grupę specjalistów z gruntowną wiedzą i bogatym doświadczeniem w dziedzinie galwanotechniki. Dzięki temu jesteśmy w stanie fachowo i profesjonalnie proponować właściwe rozwiązania dla naszych klientów.

Usługi

Oferujemy kompleksowe wykonanie linii galwanicznych wraz z systemem wentylacji i neutralizacją ścieków. Nasze usługi obejmują cały proces, począwszy od analizy technicznej, przez przygotowanie projektu, dostawę i montaż, aż po finalne uruchomienie i przekazanie klientowi gotowego systemu.

Potrzeby klienta

Dostarczamy rozwiązania dedykowane zarówno dla nowych instalacji, jak i modernizowanych obiektów. Każde zadanie traktujemy poważnie, angażując się w jak najlepsze dopasowanie aplikacji do wymagań klienta. Zapewniamy wysoką precyzję wykonania zgodnie z obowiązującymi standardami branżowymi.

Najwyższa jakość

Kompleksowe rozwiązania technologiczne

Jako doświadczony producent linii technologicznych, oferujemy naszym klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Posiadamy uprawnienia UDT do projektowania i budowy zbiorników cylindrycznych zgodnie z normą PN-EN 12573-2:2004P oraz prostopadłościennych zgodnie z normą PN-EN 12573-3:2004P. Nasze kompetencje pozwalają na realizację specjalistycznych projektów, które spełniają rygorystyczne wymagania normatywne, zapewniając wysoką jakość.

Plan działania

Koncepcja

Opracowanie i analiza założeń konstrukcyjnych

Projekt

Przygotowanie projektu w oparciu o potrzeby klienta

Dostawa i montaż

Dostawa urządzeń, 
montaż instalacji

Przekazanie systemu

Szkolenie obsługi i rozruch technologiczny

Kompleksowe doradztwo

Innowacyjne projekty Indywidualne rozwiązania

Zindywidualizowane podejście do projektów jest kluczem naszej działalności. Nasz zespół projektowy składa się z doświadczonych inżynierów, którzy stale poszerzają swoją wiedzę, poprzez szkolenia i śledzenie najnowszych osiągnięć naukowych. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań funkcjonalnych, ekonomicznych, bezpiecznych dla użytkownika i przyjaznych dla środowiska. Aktywnie współpracujemy z klientami, dbając o jak najlepsze dopasowanie projektu do indywidualnych wymagań i założeń technologicznych.

Lat
w branży
2
Profesjonalnych
pracowników
13
m2
powierzchni
6300
zrealizowanych
projektów
58
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.