Baner Firma 758 320Początki naszej działalności sięgają 2003 roku. Powstaliśmy jako firma inżynierska zajmującą się projektowaniem, budową i wdrażaniem systemów sterowania dla maszyn i linii technologicznych. W miarę rozwoju poszerzyliśmy swoją ofertę o budowę maszyn i urządzeń przemysłowych.

Stanowimy grupę specjalistów, posiadających gruntowną wiedzę i bogate doświadczenie z zakresu galwanotechniki. Potrafimy fachowo i profesjonalnie zaproponować właściwe rozwiązanie. Oferujemy kompleksowe wykonanie zautomatyzowanych linii galwanicznych wraz z oczyszczalnią ścieków - od opracowania założeń konstrukcyjnych, poprzez przygotowanie projektu, dostawę i montaż urządzeń, aż do uruchomienia i przekazania klientowi gotowego systemu.

Nasze rozwiązania są dopasowane do wykorzystania zarówno w nowych instalacjach jak i w modernizowanych obiektach. Do każdego zadania podchodzimy poważnie, w pełni angażując się w jak najlepsze dopasowanie aplikacji do wymagań klienta.

Gwarantujemy terminowe i staranne wykonanie powierzonych nam prac. W przypadku zapytań z Państwa strony, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.